BezpiecznaCiaza112023

Pomysł na walentynki

11 lata 2 miesiąc temu #549952 przez marynika
A ja stawiam na to, by po prostu ze sobą pobyć. Nie dlatego, że jest święto zakochanych i trzeba je jakoś uczcić, ale po to, by wykorzystać tę szansę na leniwy, romantyczny wieczór, na rozmowę, na bliskość. Kolacja przy świecach - dlaczego nie? Miłosne wierszyki, romantyczna muzyka w tle - i można podładować akumulatory na kolejne kilka tygodni ;-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560297 przez sylwunia
Ja kupiłam swojemu facetowi bardzo ładny album z pięknymi zdjęciami, teraz jest w super promocji na allegro z pendrivem serduszkiem w prezencie "Nowa Kamasutra" .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809949 przez AniaF
W sumie to dzięki za pomysł z tą Kamasutrą. Już wiem co możemy sobie kupić i co na pewno się wykorzysta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #812699 przez viva
Co wy planujecie w walentynki książki czytać? :> Ja myślałam, że tu ktoś wyskoczy z wyjazdem w góry, drogie apartamenty, wino, a tu spokój... Wy tak serio?:>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816756 przez vanilia
Takie walentynki? Same banalne pomysły... My w zeszłym roku odbyliśmy rejs promem. A jak było pięknie. Sama nie wiem czy znowu tego nie powtórzyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822518 przez galicyjka2
Nie zdecydowałam jeszcze co kupię swojemu ale znalazłam co ja bym chciała dostać :laugh: taki kubek termiczny Kubek Termiczny na Walentynki[/url] tylko jak mu zasugerować że taki chce? Może zostawię otwartą stronę i wyjdę na chwilę. Ciekawe czy się kołek domyśli B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822658 przez Mirella
Bardziej spamerskiego wątku na forum to chyba nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940191 przez halinkaa3
Ja bym chciała, żeby walentynki były częściej niż raz w roku :) nie wiem czy też tak macie? Marzy mi się romantyczna kolacja w takim ekskluzywnym miejscu http://luksusportal.pl/pl/kuchnia-konesera/prezentacje/platinum-palace :) ehhh cuda się zdarzają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952540 przez AniaF
Halinkaa3, świętować możecie przecież zawsze, bez względu na to czy ten dzień w kalendarzu, opatrzony jest jakąś specjalną nazwą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956141 przez midnight79
Właśnie, świętować można codziennie, zwłaszcza święto miłości :) a co do Walentynek, to romantyczna kolacja, jakaś zwiewna sukienka , muzyka i prezent z głowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957079 przez Marcella25
Mój mąż na Walentynki zabiera mnie i córkę do Włoch:) We troje też może być romantycznie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959186 przez tamaraa24
Zazdroszczę...a właśnie możecie doradzić czy np. taka www.tivesti.pl/sukienka-wieczorowa będzie pasować na romantyczną kolację?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959684 przez agatka_laa
tamaraa24 -http://www.tivesti.pl/sukienka-zdobiona-czarna-koronka-z-przodu-boku-i-na-gorze-ramiona-przezroczyste.html ta jest przepiękna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972211 przez SanN
Kamasutra to może być dodatkiem. U nas odbyło się to tradycyjnie facet kwiaty + restauracjagoscinna w Łodzi, późniejszy długi spacer. Mam wrażenie, że to od pewnego czasu poszło w złym kierunku, gdzie każdy szuka niecierpliwie tego gdzie można pójść i co zrobić, a rozwiązanie jest o wiele prostsze. Trzeba postępować tradycyjnie to będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995652 przez jagodaxx
Dla mnie to wypad na kilka dni w góry na narty i odpoczynku w spokoju z ukochanym mężem.
Zazwyczaj wybieramy okolice Wisły, czy //ustronia. Polecamy Wam ten pensjonat- www.willapodgrusza.pl
Bo każdemu należy się taka chwila odpoczynku i odskocznia od codzienności!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl